Brazílie proti Polsku
26/04/2018

S brazilskou značkou sportovního oblečení PENALTY, jejichž kvalitu využívají i futsalisté brazilské reprezentace, se v nedávné době setkala i polská futsalová reprezentace. Hráči polského národního týmu se mohli na vlastní kůži přesvědčit, jak to brazilské reprezentaci šlape s vybavením od Penalty. Ve dnech 30.3 a 1.4. 2018 sehráli dvě přátelské utkání v brazilském městě Minas Gerais.
Obě utkání se hrála také s úplnou novinkou - novým futsalovým míčem značky Penalty - MAX 1000, který bude v blízké době k dostání u nás!

Krátká reportáž z obou utkání:
1. zápas - V prvním zápase dokázali hosté z Polska dlouho držet krok s favoritem. Až v 18. minutě se trefil domácí ROCHA. Stav 1:0 vydržel až do 35 minuty, kdy si dal vlastní gól Brazilec RODRIGO a srovnal tak skóre na 1:1. To však nevydrželo příliš dlouho, RODRIGO napravil svou chybu a v 36. minutě vstřelil gól na 2:1 a hned minutu na to zvyšoval GLEIDSON na konečných 3:1 pro domácí tým.

2. zápas - Druhý zápas už nebyl tak vyrovnaný, převaha Brazilců se ukazovala od počátku utkání. Už ve 3. minutě se trefil LEANDRO LINO, hned po změně stran se v 21. minutě trefil DOUGLAS, načež v polovině 2.poločasu přišla tříminutová smršť domácích, kdy se postupně trefili SINOE, opět DOUGLAS a na konečných 5:0 upravil MARCEL.

Brazílie tak ukázala svoji kvalitu a oba zápasy vyhrála. Nutno však dodat, že výkon Polského týmu v prvním zápase a v prvním poločase druhého zápasu odpovídal kvalitám světového futsalu a domácím, kteří jsou absolutní jednička ve futsalu a držitelé 8 titulů mistrů světa, nedali ani kousek hřiště zadarmo!

! PENALTY – hrdý partner brazilského futsalového týmu !